Badhopman

ON A ONAMaxiliga CZ-PL
SINGL I MIX V JEDNOM SETU
TURNAJ MIXŮ V ATRAKTIVNÍM SYSTÉMU

Utkání smíšených párů (1 žena, 1 muž), kombinace singlu i mixu v jednom setu do 35 bodů.

Set začíná dámským singlem. Poté, co jedna z hráček dosáhne 10 bodů, nastupuje mužský singl a pokračuje se v rozehraném setu. Poté, co jeden z mužů získá 20 bodů, nastupuje mix a set se dohrává do 35 bodů.

Datum: 03.02.2018
Startovné: 300 Kč/hráč

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ BUCHTU!
Upeč něco dobrého a přines na turnaj. Ušetříš na startovném (50 Kč), pomůžeš tak s občerstvením, předvedeš, že jsi nejlepší nejen v badmintonu a navíc můžeš vyhrát pěknou cenu!


 

ON I ONA, GRA POJEDYNCZA I GRA PODWÓJNA…

TURNIEJ BADMINTONA W ATRAKCYJNYM SYSTEMIE.

PUCHAR BADHOPMANA W BADMINTONIE ZAGOŚCI W CZESKIM CIESZYNIE.

Pojedynki par mieszanych (1 kobieta, 1 mężczyzna), kombinacja singla i miksta w jednym secie do stanu 35 punktów.

Set rozpoczyna się od singla kobiet, potem, gdy jedna z zawodniczek osiągnie 10 punktów następuje singiel mężczyzn. Set kontynuowany jest do momentu gdy jeden z zawodników osiągnie 20 punktów. Końcówka seta do stanu 35 punktów-należy już do par mieszanych.

Data wydarzenia: 03.02. 2018
Wpisowe: 300 CZK / 50 PLN

Rywalizacja o najlepsze ciasto.
Za ciasto zniżka 50 CZK /8 PLN z wpisowego.
Proszę o upieczenie i przyniesienie jakiegoś dobrego ciasta według rodzinnej recepty (o wielkości przynajmniej standardowej formy) a będziecie zgłoszeni do rywalizacji.

Odesláním přihlášky dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro další marketingové aktivity neziskové organizace MAXILIGA, z.s.

MAXILIGA byla založena v prosinci 2013.
Původně to měla být malá „hospodská“ badmintonová liga. Název dostala podle restaurace MAX, kde vznikl nápad na založení ligy.

V současnosti pořádá Maxiliga ročně 12 turnajů YONEX MAXILIGA MASTERS, 12 turnajů pro začínající až mírně pokročilé hráče , je součástí BADHOPMAN TOUR a organizuje školu badmintonu pro amatérské hráče.

Historie:
29. prosince 2013 byl odehrán historicky první turnaj Maxiligy. Jednalo se o turnaj dvouher, na který se přihlásilo 9 hráčů. Vítězem turnaje se stal Libor Čabi.

6. ledna 2014 – zahájen první ročník amatérské badmintonové ligy (vítěz Radim Varkoček).

15. března 2014 – odehrán první turnaj čyřher Maxiligy (vítězové Milan Roos – Jiří Stojka).

1. září 2014 – zahájen druhý ročník ligy dvouher (vítěz Petr Sikora) a 1. ročník ligy čtyřher (vítězové Polášek – Tomašák).

4. listopadu 2014 – oficiálně založena nezisková organizace Maxiliga, z. s.

V roce 2014 uspořádáno celkem 5 turnajů. Celebrita roku: Ruda z Ostravy.

V roce 2015 uspořádáno celkem 16 turnajů. Celebrita roku: Mgr. Tomasz Mendrek. Zahájení školy badmintonu pod vedením zkušeného trenéra Petra Szewieczka. Celkovými vítězi série turnajů se stala dvojice Adam Sliva – Martin Kožušník.

V roce 2016 ligu čtyřher nahradila série turnajů MAXILIGA SERIES, jenž se srpnu roku 2016 přejmenovává na YONEX MAXILIGA MASTERS.

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company